در صورت فعال بودن برداشتن خودکار ، چه زمانی پرداخت می شود؟

اگر قابلیت برداشت خودکار را در حساب خود داشته باشید ، یکشنبه مانده حساب شما در PENDING وارد می شود (در صورتی که بیشتر از مبلغ برداشت شده باشد) و می توانید این مورد را در صفحه PENDING PAYOUT در صفحه BTC رایگان مشاهده کنیدبزودی بیت کوین به کیف پول بیت کوین شما ارسال می شوداگر آدرس الکترونیکی در ارتباط با حساب خود داشته باشید ، ایمیلی دریافت خواهید کرد که در مورد پرداخت به شما اطلاع می دهداگر می خواهید زمان دقیقی را که تعادل شما در حال تعویض است بدانید ، روی دکمه ای که می گوید MEDRAW در صفحه رایگان BTC است کلیک کنید و سپس بر روی AUTO کلیک کنید و یک تایمر مشاهده خواهید کرد که تا زمان پرداخت آن حساب می شود.      

چگونه می توان خودکار برداشت را فعال کرد؟

با کلیک بر روی دکمه ای که می گوید WITHDRAW در صفحه BTC رایگان است ، سپس بر روی AUTO کلیک کرده و کادر کنار AUTO WITHDRAW را علامت بزنیداگر پس از اتمام زمان سنج شمارش مع برای چرخه پرداخت فعلی ، برداشت خودکار را فعال کنید ، هفته بعد پرداخت خود را دریافت خواهید کرد.       

در صورت درخواست تقاضای دستی ، چه زمانی حقوق دریافت می کنم؟

در صورت درخواست برداشت دستی ، Bitcoins ظرف 6 ساعت از زمان شروع درخواست به کیف پول شما ارسال می شود.

اگر درخواست برداشت فوری را داشته ام ، چه زمانی پرداخت می شوم؟

در صورت درخواست برداشت فوری ، Bitcoins ظرف 15 دقیقه از شروع درخواست شما به کیف پول شما ارسال می شود.

چگونه می توانم آدرس بیت کوین یا آدرس ایمیل خود را تغییر دهم؟

با کلیک بر روی دکمه ای که می گوید PROFILE در منوی بالا استشما می توانید آدرس ایمیل خود را فقط در صورتی تغییر دهید که ایمیلی که در حال حاضر به حساب شما پیوست شده است ، نامعتبر باشد یا ایمیل های ما را به عقب برگرداند  

از کجا می توانم لینک مراجعه یا مراجعه به من را ببینم؟

با کلیک بر روی دکمه ای که می گوید REFER در منوی بالا است.  

چگونه می توانم به دوستانم ارجاع دهم؟

پیوند ارجاع خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارید و از آنها بخواهید که از آن بازدید کرده و یک حساب کاربری ایجاد کنندبا انجام این کار ، آنها به صورت خودکار به عنوان ارجاع شما اضافه می شوند و 50٪ از برد رایگان btc آنها را به عنوان کمیسیون دریافت خواهید کردهیچ چیزی از حساب آنها کسر نمی شود ، ما 50٪ از جیب ما را پرداخت می کنیمشما همچنین می توانید هر بار که دوست شما یک بازی رایگان بازی می کند ، 1 بلیط رایگان در قرعه کشی هفتگی ما دریافت کنیداگر نمی دانید چگونه لینک ارجاع خود را دریافت کنید ، لطفا به سؤال بالا مراجعه کنید.

من از دست داده ام / آرزو دارم رمز خود را تنظیم مجدد کنم؟

لطفاً به صفحه ورود به سیستم بروید و روی پیوندی که می گوید رمز عبور را فراموش کرده اید در جعبه ورود کلیک کنید.  

چرا میزان بیت کوین هایی که می توانید برنده شوید ، تغییر می کند؟

میزان بیت کوین هایی که می توانید با BTC رایگان برنده شوید بستگی به قیمت فعلی بیت کوین دارد و بیشترین جایزه با 200 دلار آمریکا و سایر جوایز به نسبت آن تعیین شده استبنابراین ، هنگامی که قیمت یک بیت کوین پایین می رود ، میزان پاداش محاسبه شده در بیت کوین بالا می رود و دور دیگر نیز صحیح استبنابراین ، صرف نظر از قیمت فعلی بیت کوین ، شما یک فرصت مناسب برای برنده شدن 200 دلار از بیت کوین در هر رول دارید.  

آیا می توانید پرداختی را که قبلاً ارسال شده است مع کنید؟

متأسفانه پرداخت بیت کوین غیر قابل برگشت است و بنابراین به محض ارسال یک پرداخت ، ما هیچ راهی برای پس گرفتن آن نداریمقبل از درخواست پرداخت یا فعال کردن برداشت خودکار ، در صفحه PROFILE باید اطمینان حاصل کنید که آدرس برداشت صحیح در صفحه مشخص شده است .  

از کجا می توانم فعالیت خود را در این وب سایت بررسی کنم؟

با کلیک کردن بر روی STATS در منوی بالا و سپس بر روی STATS PERSONAL .   

چگونه می توانم حساب خود را ایمن نگه دارم؟

با استفاده از یک رمزعبور قوی ، دوباره از همان رمز عبور در هر وب سایت دیگری استفاده نکنید و رمزعبور خود را با دیگران به اشتراک نگذاریدتوصیه می کنیم برای ایجاد و ذخیره کلمه عبور خود از یک مدیر رمزعبور مانند LastPass استفاده کنیداگر شما از این روشهای امنیتی استفاده نمی کنید و حساب شما هک می شود ، ما نمی توانیم به شما کمک کنیم.  

ثبت نام برای بیت کوین رایگان 

برای ثبت نام می بایست از فیل شکن استفاده کرد. با سپاس 

بیت کوین درآمدی ماندگار جهانی رو به پیشرفت دلاری پول مجازی ارز دیجیتال ثروت درآمد

بیت کوین درآمدی ماندگار جهانی دلاری پول مجازی ارز دیجیتال دنیایی از ترقی و پیشرفت و ثروتمند

بیت کوین درآمدی ماندگار جهانی رو به پیشرفت دلاری پول مجازی ارز دیجیتال

، ,کوین ,بیت ,پرداخت ,برداشت ,حساب ,بیت کوین ,خود را ,که می ,می شود ,می توانید ,صورت درخواست برداشت

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تجهیزات آشپزخانه و رستوران شیدپخت بازرگانی محمد فلاحی سایت بورسی سیگنال تک شرکت کامپیوتری و کافی نت شهر رایانه دانلود سیتی آموزش کسب درآمد دلاری یا ارزی با گرفتن ساتوشی رایگان شرکت فنی مهندسی و آموزشی پارس Diary of Anne دانلود خلاصه کتاب pdf شرکت تجهیزات پزشکی نیک لیزر